Alenka   29.12.2020 2:52:23
Zobrazeno: 772x

sex se psem

Ahoj lidi musím se taky přiznat. Mám sex se psem. Začlo to asi takhle. K patnáctým narozeninám jsem dostala psa jezevčíka, kterého jsem si přála už od mala. Když čas plynul a já byla starší a Endy taky tak jsem ho jednou viděla na dvorku jak mu trčí šulin a je velký a červený. Byla jsem zvědavá avzala si ho do pokoje ale tak aby to rodiče neviděli. Položila si ho na postel a pozorovala jsem ho. Šulin nu stále cukal nahoru a dolů.Neměla jsem odvahu si ho vzít do ruky, jen jsem ho pozorovala. Když mu přestal cukat tak se pomalu zmenšoval. Od té doby jsem ho pozorovala jak se dalo. Když jsem dostala první menstruaci tak jsem zustala doma, celý týden dost to bolelo. Asi po třech dnech se mi ulevilo ale pořád jsem špinila. Když jsem vyšla dopoledne ven a rodiče byli v práci tak jsem šla za Endym. Byla jsem s ním chvíli venku a nedal mi pokoj, pořád kolem mně obskakoval. Šla jsem domu se osprchovat, když už jsem ležela v pokoji tak Endy pořád dorážel a lezl mi pod peřinu, v tom mi spadl telefon na zem. Když jsem vstala a hledala ho tak nebyl. Klekla si a koukla pod postel a v tom na mně Endy skočil a začal obskakovat a já uviděla telefon. Shodila jsem Endiho ze sebe a otočia se na něj, a když jsem viděla jak mu trčí šulin a cuká sebou tak mi to došlo.Chce po mně sex. Když jsem si s nim hrála a byla jen v košilce tak mi zajel mezi nohy a začal lízat, ležela jsem na zádech.Nejdříve jsem nechtěla a odstrkovala ho. Ale když jsem najednou roztáhla nohy a on na mně skočil a začal přirážet tak to bylo příjemné až do té doby když se dostal do mně úplně celý a narostla mu na šulinovi boule a zůstal ve mně a nešel ven. Když jsem se snažla ho ze sebe dostat tak mně to bolelo ale když byl ve mně tak to bylo příjemné.
Pořád mu cukal šulin a já byla v sedmém nebi. Byl ve mně asi půl hodiny než se dostal ze mně. A když vyklouzl a já ho viděla tak jsem byla překvapena, když Endy stál a šulin mu cukal a dotýkal se podlahy a já nevěřila že se takový šulin do mně vleze. Asi za týden jsem si s Endym zase tak hrála ale šulin mu nenaběhl. Po měsíci jsem měla zase menstruaci a když to Endy cítil tak zase dorážel. Zůstala jsem doma a skusila to zase. Takové jsem ještě neviděla když jsem si ho vzala domů a nastavila jsem se mu tamně lízal jak nikdy, ale když jsem mu roztáhla nohy a on do mně zajel tak byl k neudržení. Cukal sebou sem a tam a já cítila že ho múžu sevřit a když už chtěl ze mně tak jsem ho nepustila a užívala si to. Ale po chvíli jsem ho pustila a on se mně vyjel, zdálo se mi že je delší, a tak jsem vytáhla pravítko a změřila ho. Nevěřila jsem vlastním očím má ho dvacet centimetrů dlouhého a čtyři centimetry hrubého a suk jak jsem se na netu dočetla měl osm centimetru. Tak a to je můj trvající příběh z Endym. Endyho jsem dostala v patnácti a příšti měsíc mi bude dvacet. Vaše Alenka.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
jarka jarmilajarus  6.2.2021 13:22:05
To je můj email
jarkajarmilajarus@seznam.cz
muž  nejsem  6.2.2021 3:11:34
Jsem snad admin, abych řešil, zda je tvé chování na tomto webu správné? Nejsem. Takže ode mě se žádné emotivní reakce nedočkáš, kamaráde. Jen ve svém počínání vesele pokračuj, on už si to s tebou kdyžtak admin vyřídí sám.
JarkaJarmilaJaruš  6.2.2021 3:10:52
Ahoj Alenko musím se přidat k tvému, příběhu sexsu se psem. Když mi bylo šestnáct tak jsem chtěla taky psa. Řekla jsem otci já chci taky psa a otec mi řekl a jakeho bys chtěla a já jezevčíka, v tom věku mně brala myslivost a otec mněl ohaře. Když jsem měla narozeniny tak otec donesl domu jezevčíka a řekl starej se o něho jako by byl tvoje vlastní dítě. A jak čas plynul čas starala jsem se o něj. Jednoho dne když jsem měla dostat menzes mě Alan pořád očichával a večer ho dostala. Teklo to ze mně jak nevím co. Ráno jsem vstala a nebylo chvíle kdy Alan mně očichaval. Vzala jsem si ho sebou domů do pokoje. Chvili ležel vedle mně a pak to přišlo, začal mi očichávat lasturku a potom najednou násilím mi ji začal lízat. Když jsem byla v rozpoložení roztáhla jsem nohy a Alan na mně naskočil a začal do mně pronikat. Po nějaké dobe se mu na šulinovi uďělala boule a do mně se nevlezl. Ale cítila jsem jeho sperma. Asi po týdnu jsem šla do kotce pro Alana že to skusím znova. T tak jsem si vzala Alana domů. Když jsem se mu nabidla tak se nic nedělo ale když jsem si vzala jeho penis do ruky tak to začlo. Začal mně obskakovat až se do mě dostal a tak jsem rostáhla nohy ať si to užije, po chvíli jsem citila jak mu nabíhá suk a začal sebou cukat. Nohama jsem si ho přidržela aby se mně nevyjel. Ale po chvíli držení jsem dostala křeč do kundy a Alan sebou začal cukat a mně to bolelo. Chytla jsem ho za zadek a tlačila jeho péro do mně protože mně to nebolelo. Asi po nějakém čase se mu sklidnil a mi se ulevilo a vyjel ze mně. Ale ta jeho kláda cukalá pořád. Zavřela jsem ho do kotce a šla se vyspat. Ráno když otec šel do práce tak mi řekl za hodinu zavři Tonyho. A když jsem šla zavřít Tonyho tak na mně skočil a začal mně ojiždět ležela jsem v klidu na boku a citila jsem jeho péro. Nedalo mi to a otočila se na břicho a pomalu vyšpulila zadek. Akdyž Tony mě furt obskakoval tak jsem mu vzala to jeho péro a navedla ho do mě. Po chvilce když jen tak obskakoval a byl ve mě tak začal přirážet a já byla v sedmém nebi. Trvalo to asi 15minut a potom chtěl jít ze mě, ale já ho nepustil a tak jsem cítila jeho bouli a taky cukání jak do mně pumpuje svoje sperma. Když už jsem byla v pohodě a neměla jsem křeče tak jsem ho pustila. Ale mužu řict jezevčík ho má pěknější a delší. Alenko pokud budeš chtít tak odepiš na emaijl. Jaruš.

muž  doma2016  14.1.2021 23:09:15
A je po komunikaci. Žádná odpověď.
muž  doma2016  31.12.2020 17:28:10
Tys myslel že odepíše.... s
horsth  31.12.2020 9:35:03
Čekám na tvůj mail s
Alenka  31.12.2020 5:36:45
Horsth. Jsem pro a od.
Alenka  31.12.2020 4:51:21
Vašku líže a jak rád protože ještě jezevčici nemněl. mně jen mně.
Vasek  30.12.2020 15:03:15
A lize kundu dobre?
Horsth  30.12.2020 8:13:09
Ahoj, rád bych si s tebou trochu víc popovídal s
Jestli jsi pro tak napiš na tygrisrdceopice@seznam.cz
Alenka  30.12.2020 1:55:30
doma nevadí mi to a ráda si stebou vyměním pár řádek. Alenka..
Alenka  30.12.2020 1:53:19
Ano Vašku vystříkal a jeho semeno je pokaždé tak horké že se vždy udělám a né jednou. Alenka..
muž  doma2016  29.12.2020 22:51:18
Alenko, rád bych si s tebou na toto téma trochu psal. Jestli by ti to nevadilo. Děkuji
doma2016@seznam.cz
Vasek  29.12.2020 11:13:50
Vystrikal ti picu?
muž  doma2016  29.12.2020 5:23:20
Krásně napsáno.. A nějak takhle to zažila i má přítelkyně.