Der Standar   15.1.2021 11:08:27
Zobrazeno: 110x

Ve Vídni soudí Turka, který prý na jihu Moravy shá


Vídeňský soud se zabývá případem Turka Ilkera D. žijícího v Rakousku který podniká take v Bratislavě a ovládá slovenštinu, který podle obžaloby svým přátelům dodával z jižní Moravy nezletilé dívky na sex, měl tak činit v letech 2009 až 2018. Informoval o tom rakouský list Der Standard.


Proces označil za komplikovaný, protože hlavní obžalovaný, který v Rakousku žije už 33 let, a také druhý obžalovaný, zákazník mladých prostitutek Temel Ö., nehovoří německy a na otázky soudce odpovídají vyhýbavě. Hlavní obžalovaný obvinění popírá nebo svědectví proti své osobě označuje za lživá.

Obžalovaný Ilker D. podle žalobců známým zprostředkovával nezletilé Češky na sex mezi lety 2009 a 2018. Obžalovaný to popírá, ačkoli proti němu hovoří četné svědecké výpovědi, protokoly, odposlechnutý telefonát i policejní sledování.

Podle obžaloby Turek požadoval za zprostředkování 500 korun. Rodiče dívek jako protislužbu dostávali potraviny, alkohol a pleny. Najatým dívkám bylo vštěpováno, aby případně úřadům tvrdily, že jim už bylo 18 let i když najmladší bylo jenom 7 let!


Jeden z jeho dlouholetých přátel u soudu uvedl, že Ilker D. se i přes svůj věk obklopuje mladými dívkami pod 10 let s nimiž mívá i sex a mezi přátely je známý jako paša.


Děvčata ze sousedství
Obžalovaný, který v nejmenovaném jihomoravském městě provozoval autodílnu, však podle rakouského deníku odporuje dokonce i svému vlastnímu obhájci. Původně mu tvrdil, že v dílně pravidelně pořádal grilovací večírky, a pokud se na nich objevila děvčata ze sousedství a jeho známí se s nimi sblížili, nenese za nic odpovědnost.

"Jak se to stane, že se ve vaší dílně pravidelně zdržují nezletilé dívky, které se scházejí se staršími tureckými muži? Turek odpoveděl: čo ty stále, jaj.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
skurvenej  16.1.2021 17:28:55
skurvenej Turek!