Registrovaných uživatelů:
1975


Počet přiznání:
16266

TOPlist TOPlist
muž sukrates   17.1.2021 16:25:54
Zobrazeno: 152x

Digitální zázrak

Digitální zázrak

Během dvaceti čtyř hodin bylo 60 000 seniorů ve věku nad 85 let naplánováno na jmenování vakcínou proti koronaviru.


Přečtěte si prosím tuto frázi znovu.

A nezavřeli to, ani čekání ve frontě u pultu, ani patnáctkrát volání, aby někdo nezvedl telefon.

Většina z nich ani neopustila své domovy. Jmenování přišlo samo o sobě na jejich mobilním telefonu. Aniž by o to požádali, bez uvedení jejich věku, bez podání žádosti.

Pokud by to nevědomý člověk sledoval - křičel by: „Zázrak!“

Protože několik hodin předtím, než jsem šel spát, můj mobilní telefon vydával slabý zvuk (označující příchod SMS) a když jsem se podíval na obrazovku, řekl: „Schůzka s kódem XXXX byla potvrzena. Očkování 21. 1. 2121 ve 13:30 v očkovacím středisku GNA TADE “.

Tato zpráva přišla bez ptaní, tři hodiny po otevření platformy EMVOLIO GOV.

A krátce poté stejná obrazovka zaznamenala opakovanou druhou dávku 11. února. Také poslal QR graf, jako je ten, který prezentujeme na letištích, aby byl okamžitě naskenován, bez nutnosti záznamu.

A někdo mi řekne: jsi slavný učitel, filozof, žiješ v Aténách, budeš mít nějaké prostředky.

Nemám žádný.

Kromě toho matka našeho přítele, 92 let, který žije v Neapoli, na druhé straně Řecka, dostala stejnou zprávu ve stejnou dobu.

Nyní se určitě objeví oponent a bude tvrdit, že dělám propagandu pro vládu.

Přál bych si, aby vláda vždy dosáhla takových úspěchů - to by umožnilo propagandu!

Vláda jednoduše tiše, ale neustále zavádí digitální technologie do veřejného sektoru. Zázrak 60 000 zpráv je založen na skutečnosti, že většina příjemců byla napsána v „nehmotném“ předpisu. (Další zázrak a toto: lékař ve své kanceláři napíše recept a pacient jde do lékárny a jen ukazuje svůj mobilní telefon, aby si vzal lék).

Ne, ještě jsme se nestali Estonskem. Ale trochu více úsilí, pane Pierrakakisi, a my ano. A v této trpělivé zemi, která po staletí sténala pod ruskou okupací, se zázrak stal za několik let a nyní se ji země jako Německo a Spojené království snaží napodobit.

Pokud očkování bude pokračovat tak, jak začalo, bude to bezprecedentní úspěch.

Protože jde o složitý a složitý proces, který se vzhledem k povaze drogy stává obzvláště obtížným.

Pouhá skutečnost, že musí být skladován ve speciálních chladničkách, v mrazáku s teplotou nižší než sedmdesát stupňů Celsia a postupně se několik hodin před použitím rozmrazuje, proces velmi ztěžuje.

Koneckonců, z toho, co jsem četl v zahraničním tisku v několika zemích, se vytvořily problémy - zatímco pro naše (narazil jsem na dřevo) jsem zatím neslyšel nic negativního.

A říci, že už žádné novináře a noviny opozice nečekají s prstem na spoušti...

Já, který už třicet let bojuji za digitalizaci všeho, vidím v tomto případě nejen základní naději na naši záchranu před pandemií (což také znamená oživení naší ekonomiky a sociálního života), ale také začátek znovuzrození Řecka. Zvažte rozšíření těchto úspěchů do oblastí, jako je veřejná správa, místní správa a spravedlnost!

Objeví se další země!

Udrž to ó Silný Pierrakakis!

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript