Registrovaných uživatelů:
1959


Počet přiznání:
16077

TOPlist TOPlist
Mudr. Titus Flavius Mubaka   18.1.2021 16:52:48
Zobrazeno: 108x

Vážený pane prezidente, Dobrý den.

Vážený pane prezidente, Dobrý den.

Obracím se na vás, , protože jste jedinou relevantní, která může naznačovat problémy a pohybovat se s nimi. Jsem také volič -SD a vždy jsem pro hlasoval. Dovolte mi poukázat na můj problém:

Je mi 30 let a jsem invalidní důchodce trpící vážným neurologickým onemocněním. V současné době musím v kanceláři sociálních služeb zaplatit 16 000 EUR, abych mohl dostávat již přiznaný invalidní důchod. Naštěstí nemám problém s penězi, mám peníze a jsem připraven částku zaplatit. Kvůli nesmyslným opatřením dlouhodobé vlády a jejímu nonstop nedemokratickému výjimečnému stavu je však pokladna Bratislavské sociální pojišťovny dlouhodobě uzavřena, a proto Nemohu vyplatit požadovanou částku a nemohu pobírat svůj způsobilý invalidní důchod, i když byl přiznán. Vláda zároveň uvedla, že NENÍ omezovat lidi v zajišťování obživy! Můj důchod byl však omezený a nemohu ho pobírat!!!!
Vláda o sobě hovoří jako o demokratické a o tom, jak „čistí“ tento stát, ale opak je pravdou, nikdy jsem se necítil tak omezený jako občan Ghanské republiky jako nyní! Cítím se, jako bych žil v diktatuře, v níž jsou moje základní lidská práva (pobírat důchod kvůli mé nemoci, být očkováni, odejít...) přísně potlačována!

Dalším závažným problémem je očkování, kde jsem jako chronicky nemocný pacient měl být očkován ve druhé vlně, ale dnes jsem zjistil, že vláda bude očkovat pouze chronicky nemocné nad 65 let! Jako by chronicky nemocní do 65 let byli imunnější vůči Covidovi, což je samozřejmě hloupé!

Chci Vás tedy poprosit, jestli zaplatíte sumu € 16.000 na účet pojišťovny ze zahraničí, to jde! Jako bonus Vám pak vyplatím zisk € 3000, jako ochotu za pomoc!

S úctou,
Mudr. Titus Flavius Mubaka

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Nigga  19.1.2021 17:56:07
hele negře padej stima fejkama! s