Registrovaných uživatelů:
1959


Počet přiznání:
16077

TOPlist TOPlist
Julio Alejandro Sasranés   23.1.2021 18:38:29
Zobrazeno: 110x

Jsem vládce jihoamerické diktátorské republiky

Jsem vládce jihoamerické diktátorské republiky, kde zotročuju mé lidí a nutím je, aby pracovali pro mé blaho a blaho republiky! Od rána do noci jich nutím pracovat na mých kukuřičných, kokainových a prasečích farmách, zneužívám nejchudší obyvatelstvo na svůj prospěch!

Také zneužívám dívky z chudých rodin, podle státního zákonu mám já jako El Presidente právo mít sex s kteroukoliv občankou republiky, tak chodím po nejchudších domech a odvádím si mladé dívky a když mám dobrou náladu, dám otci pár Pessos nebo láhev levného rumu. Když jsem rozzlobený vtrhnu s komandem do haciendy, lidi dám zpráskat a holky odvedu! Ty dívky Pak surově znásilním a přetáhnu jim zadek!

Sice většina mých občanů žije na hranici chudoby, já žiji v obrovském mramorovém palácovém komplexu několika hektarů, s hlavicemi sloupů z nejdražšího zlata, kilometry zahrad s drahými květinami, sochami a mladyma holkami co na zahradě leží s roztaženýma nohama a připraveny! Mám tam zlatý altán, odkud se dívám jako moji občané otročí na mých kokainových a praseších polích, zatímco já piji Margheritu a pod stolem mi nějaká chudák holka kouří penis!

Ve městě jsou mé sochy v nadživotní velikosti, kterým se moji občané musí klanět!
To je můj život jako El Presidente!

Julio Alejandro Sasranés
El Presidente!

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Juan García Menzés  25.1.2021 10:11:05
Zdar kolego presidente! Já, jak jistě víte, vládnu lidově demokratické andské republice a musím říct, že máš dobré nápady, to s tím právem na jakoukoli ženu musím zavést i u nás. Zatím jsem si jen objednával luxusní kurvičky, ale to se dost prodraží.
seškokot!  23.1.2021 18:41:56
buzerantský google translate kokot!