Turk   20.2.2021 13:53:31
Zobrazeno: 76x

Hovorím pedomuslim

Ako že hovo rim admin tento web je ako že üpelny kokot dobre? Ako e ho vorim čoty staleeeeeee...jaj! Hovo rim teraz ako že čitam ten spovedu čo pisal ako že hov ori Turek kokot pedofil ničil tento stranku a že taaak čooo...Ako že priklad ako že ja ničilssom tu dobre. Ako že jahovo rim bratranec?
Ako že čičilsom? Hovor im ako že prisahambohu ja pisal tu som naka kokotynu priklad take ühylaak pedofil ked bude sexovat mala devča tu dobre? Hovo rim čoja pisalsom zle? Ako že ho vorim ja hovorilsom üpelne normalna spovedu dobre? Priklad problem pedo, žena, problem auto, problem bürokracy a to ako že üpelne normal hej? Alä ako že hovorim teba toto?

Ako že ked nevem dobre poslovensky? Ako že bratranec hovorim ja Müslym ked každy to čo hovo rim bude rozumeč dobre? Príklad pedofil. To sme műslim. Akož e tak ake je problema? Ako že hovo rim ja müslim ked län vady ked ja müslim ako že ho vorim pedofűl dobre?
Ako že hovo rim lebo vy ako že müslyte ked Slovensko ste najlepše alä bratranec hovo rim vyste üpelne na konec dobre? Priklad jasom žil do Anglisko ako že nikde nemalsom take problema ako do slovensko alä ako že hovo rim pridem sem, problem.....
Ako že hov orim ja garäntujem ked ty pišalsi na türecky pedo stranku nikdo nebude neroby take kokotynu ako robyte tu že priklad bude ho vorit aa taak čooo tsi kokot a neveš potürecky jebat pedofil ako že to nemože byt alä na slovensko problem... Ako že ja tu nebudem naščim na slovensko už delho priklad hov orim moja ötca ako že počuvaj märec ja odhadzam späš do Türecko jebat malá Ajše, lebo ja zabyjem nekdo...jebem ty pička aj šetko......ruka!

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
pepa  22.2.2021 12:19:10
koho ojet? Kluky když koberečkujou nebo ženy když koberečkujou. Já raději ty kluky zezadu do análku!!!
Libor  22.2.2021 12:17:39
to že na jejich pouti si kouří čuráky a mrdaj se, to je hystorycky známe. Ale při jejich poutich se můžou taky lízat kundy jejich manželek? Nebo je ojet když koberečkujou?
Zdenda  22.2.2021 12:11:13
tyky bych chtěl mí čuráka v něčí hubě. jen tak vsunovat, klidně a hezky pomalu, a pak stříkat. krásná představa. Udělá mi to nějaká huba nějakýho kluka? Klidně i zadara?
Ali  22.2.2021 12:08:31
já jsem s Mirkem měl a mám takovou tradici že na každý pouti sem si musel zamrdat, prostě se mi to vždy povedlo, protože jsem vždy našel nějakýho krásnýho kluka, kterýmu sem vykouřil a pak sem mu ojel zadek. Mám rád poutě a mrdačky na nich. Nemám rád unylý svatby a žádný mrdačky na nich. Na svatbách totiž ani ženich a nevěsta spolu nemrdaj, jen občas někdo vymrdá nevěstu, ne ženich, někdo cizí. Ale já to nikdy nebyl, já chtěl vždy vykouřit ženicha, a to se mi dosud nikdy nepovedlo. Ale na pouti vždy nějakýho kluka vykouřím a zezadu ojedu. Maj to rádi. Ale Mirka bych neojel, to je kámoš. Ale na pustém ostrově, ni kdo ví jak by to bylo. Asi bych Mirka ojel. Určitě ojel a stříkal bych do jeho zadečku jako do kundičky. Jupí, hned tento víkend si s Mirkem zahraji hru na poutě na pustém ostrově.
Prasata  20.2.2021 21:20:45
muslimove jsou pedofilne svině, jako ten jejich Mohamed! Řežte je kurvy moslimský, vahlaste novou krizovou vypravu na ty prasata!!!!!
Wynston s tvrdým čhurákem  20.2.2021 19:24:05
Snažil jsem se tvrdě omrdat nezletilé Černé moře, ale Turci stáhli svěrač v Galipoli a uskřípli mi ho tam málem. Surovci. Jenom jsem si chtěl zamrdat s Černým mořečkem.
Sulajmán Nádherný  20.2.2021 19:19:49
Hele víš co jako, já to taky zakazuju. Přestaňte znásilňovat ty holčičky. Fakt jako konec prostě.
Mustafa Kemal Atari Turk  20.2.2021 19:18:38
Hele víš jak, s platnou okamžitostí zakazuju pedo hrátky na uzeni Turecka.
Muslim  20.2.2021 18:27:20
tahle zpověď má podnicit nenavist vuci muslimum!
Fuj  20.2.2021 16:41:51
islamskej zmrde! bastardi muslimští!!!!