Registrovaných uživatelů:
1975


Počet přiznání:
16279

TOPlist TOPlist
Ffff   23.2.2021 10:30:25
Zobrazeno: 438x

Sex s matkou

Chci sex s matkou ale nevím Jak jí to mám říct poraďte mi někdo prosím

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Petr  19.3.2021 23:03:46
Asi klasická situace, synové žijící pouze s matkou mají podle mě k sobě navzájem blíž... Bohužel je pak těžké ji opustit
Jirka   19.3.2021 15:56:42
Jelikož je to tu anonymní tak to napíšu. Naši se rozvedli docela brzo. Žil jsem s mamkou. Vzhledem k tomu že mne měla někdy ve dvaceti tak byla v mé pubertě kočka.stihla vysportovana. Ne že bych na mi myslel ale přece jen občas sem ji zahlédl nahou a ve spodním prádle. Jednou mě přistihla při honění bylo mně třináct. Její kalhotky jsem měl u sebe a voněl k ním. Myslel sem.ze bude nadávat ale jen mě pohladila a zašeptala že tohle nemusím dělat... zezadu ke mně přišla objala a začala mě ho hladit a mačkat koule. Honit ho...ani nevím jak najednou býka predemnou a brala jej do pusy. Během chvilky jsem stříkal a ona polykala. Dala mne pusu a řekla že mne vše naučí.
Jožinko  19.3.2021 14:23:46
Tvoje IQ je zahnojené,
dúfam že mama bude na tom lepšie.
Ak je to fakt, že to tak myslíš. s s
Adík  1.3.2021 13:42:02
Ajo, závidím ti, taky bych mrdal až bych brečel. jdu si ho vyhonit.
Aja   1.3.2021 1:53:18
Ahoj kamarádi já mám sex s mamkou. Stačilo k tomu jen málo. Mamka je bez chapa už asi pět let, tata mi utek. Když tak jednou mamka masturbovala a byla slyšet tak se mi postavil a šel jsem za ní ať toho nechá že nemůžu spát. Na druhý den jsem přišel z práce a slyším jak mamka zase masturbuje a mě to zase vzrušilo a vlezl jsem ji do ložnice a řekl podívej se co děláš, stál jsem ve dveřích se vtyčeným čurakem. Mamka se mi omluvila a šla do kuchyně nachystat mi oběd. Když jsem přišel jen ve slipech tak mi hned řekla běž si vzít aspoň tryčko a šel jsem. Večer u televize se mně zeptala jestli mi to vadí a já hned vadí bo mi potom stojí a já nevím co sním.Večer když jsme se divali na teku tak hráli film z erotickou tematikou a po filmu se šla mamka osprchovat a šla si lehnout já se ještě chvilku díval, ale po chvíli jsem šel do pokoje. No netrvalo dlouho a zase jsem slyšel mamku jak sténá a zase se mi postavil, ale už mi to nedalo a vlítl jsem do ložnice a vidím jak má mamka rostahlé hohy a tlačí si tam uměláka. Zarazila se a jen spostila nohy na postel a omlouvala se mi. A já řekl co já s ním teď. Řekla lehni si vedle mně a já ti ulevím, lehl si vedle ní a vzala si ho hned do ruky a mnula ho. Po chvíli jsem řekl nech toho a lehni si a vrhl jsem se na ní. Když jsem ji vylízal a pomnul prsa i zadek tak nho na mě vyšpulila a řekla zajeď do mě a já nelenil a zajel. Zprvu byla trošku úzka ale po chvíli jsem cítil že je akorát a tak jsem ji nakonec vypumpoval všecho semeno co jsem měl v sobě do její kundičky. Anež jsem se udělal tak mamka dvakrát chvikama po sobě tak sténala až vykřikovala až jsem se do ní udělal. Občas si dovede chlapa domů já ji to nezazlívám má svuj život ale jednou nebo dvakrát do týdne to máme a pěkně si to uživáme. Aja.
Anonym  28.2.2021 23:00:06
Nejsi jedinej
Adík  27.2.2021 7:37:46
mě taky na porno vzrušuje když si matka s dcerou lížou kundy, to mě fakt rajcuje. A když se k tomu přidá teta do trojky, všici krásný kozy, velký dvorce a pěkný kundy, to je bájo, to je hustý a tak si ho vyhoním. Jo a jednou mi přišla SMS že si honím čuráka při pornu a pokud jim nezaplatím, tak ty fotky jak leštim čuráka daj na web a rozešlou mejm kámošů, tak sem odepsal, že mí kámoši sou samí cigání a že jim tedy pošlu svý výměry na exekuce ať mi to srovnaj. A mám klid. A čučím na lesby.
Dan  26.2.2021 22:57:39
Dává ti nejak najevo že ji vzrusujes nebo chova se nekdy treba trochu zvlastne?
Šíma  26.2.2021 8:13:09
tak kurva nevim chceš matce řict že s ni chceš sex nebo chceš s ni mit sex? Ale je fakt že se rad divam na sex dcery s matkou jak si ližou piče a cucaj kozy, rajcuje mě to.
Kopropr  26.2.2021 3:33:42
Na reddit.com/r/incest se skoro ničím jiným nezabyvaji, ale musíš umět s překladačem. A regnout se na nějaký mail.