Registrovaných uživatelů:
1975


Počet přiznání:
16267

TOPlist TOPlist
Privát    23.2.2021 20:06:39
Zobrazeno: 79x

Privát plně zařízené až dvě lůžka

Privát plně zařízené až dvě lůžka s vlastní koupelnou vkusně zařízené v zadní části 1. patra budovy A. Svola s vlastní kuchyní, která zahrnuje lednici, elektrický sporák, troubu a plně vybavenou koupelnu. Studio je perfektní kombinací umístění a pohodlí. Náš profesionální personál, který je vám k dispozici nepřetržitě, vám může ve všeem vaší potřeb pomoci.

Všechny účty (plyn, elektřina, teplá voda, ústřední topení, připojení na internet, energie, ženy, údržba studia, služby, deky, polštáře a základní příbory)
jsou zahrnuty v ceně. Studio má dřevěnou podlahu; stěny jsou čerstvě; dívky vysokému stropu se stropní zábavou je studio příjemné; velká okna a dvor s dvojitým zasklením umožňují sluneční a světlo je vstup do studia; v prvním patře budovy je k dispozici prádlo.

Můžete okamžitě dostat autobus, který vás odveze na požadovaný směr. Studio se nachází pár minut chůze od moře a 10 minut chůze od univerzity, vysokých škol, mezinárodního veletrhu, zelených ploch, byzantských kostelů, „starého města“, kulturních hospodů a moře.

Ideální místo, kde si můžete odpočinout nebo dohnat přátele;
sociální a kreativní prostředí pro studentky, aby si užívali ve městě. Místní občanská vybavenost, jako jsou obchody, banky, pošta, priváty, restaurace, jsou jen 5 minut chůze od ulice A. Svolu. Krátkou procházkou dojdete na pěkný barevný pouliční trh v ulici.

s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript