Registrovaných uživatelů:
2060


Počet přiznání:
22869

TOPlist TOPlist
Monika Komárkowá    17.8.2021 21:00:44
Zobrazeno: 289x

Mladeč

s s s s s s s Mě smrdí pinda Tobě Dlouhý Kokot Neplodný Nýbrž Lživé Údaje zde Nemá na To Ani Urologické Vyšetření to vykládá aby mohl každé ženě vymrdat Piču Pojď Ty Pičo Mladéčská Pojď Ty pičo Petr Mlčoch nemá Křesťanství nic je to vydřiduch co Nemá nic na práci a Bábu píše Výhrůžky Místo Osobního jednání Bav se Ty PIČO jinak Tak se Svojí Rodinou tu Piču Zmrde neumíš Ani Vymasturbovat přes Poštěváček Sílou Tlačil že to Ani Snesitelný není nevydržela jsem to protože Tak Píční písky mě Naklepal jak dva řízky Nenávidím takoví debili jak je on Hlazením přes Celou Vagínu přes poštěváček mám ráda To dělám Sama sobě chlap Neumí Udělat ženu Akorát Kurevsky Nasrat nepříjemný to je sahat a mačkat Poštěváček Takhle se žena snad ani nikdy neudělá Jen Hlazením přes Celou Vagínu Kdyby chtěla Jana Klidně Ať Kamarádí přitom Lže protože a Neplodnost nemá důkazy ani papíry A Taky Těmto Podvodům Samozřejmě Už Ani Nevěřím Kryple Spamatuj se a začni používat to Torzo co máš V Hlavě ale ty Máš Petře Mlčochu ze Mladče tam Howno protože Píču umím vylízat do sucha nedělala Jsem to ale zvládla bych to líp než Ty!!!!!!! A Můžu mít i 100kg ale zatím vážím 86kg To aby Jana Věděla můžu ji vylízat i při Mensruaci Ale Podmínka nesmí to být Jana Boháčová tu Nenávidím A Nesnáším!!!!!!! 1000 000 000 000% !!!!!!! s s s s s s s s !!!!!!!

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Ruzovy vlk  28.8.2021 14:37:47
Tvoje dcera je kolo na kterém se každý může projet.
Má někdo pejska?
  28.8.2021 14:10:10
tvoje bába má zpocený kule
Monika Komárkowá 27 Fergiška27Wronkowá@seznam.cz   28.8.2021 12:53:22
s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s Petr Mlčoch má Spojený Kůle do sebe a zpocený Jak Svině a Neumí Ani Tu Píču Vylízat Protože Píču Mů do Huby ani Nedávej On Ti ji Zuzano Mátyášová Rozkouše na Kůsy on totiž Je Vlkodlak z lesa!!! s s s s s s s s s s s s s s s s s s Prostě Myslí jen na sebe na Svojí ho Kokota Urozený Myslí jen Jak ji Vystříkat hubu a pak To Pojedu vykládat jak Jsem Si Z Buchtou Zamrdal a do Huby se Vystříkal Ženský Znám ho Vykládá to pak Petrovi mému Fotrovi Která a jak má Píču A Jakou má mezi nohama Beranici podobný Jak Cikán František Gaži Jedna a ta sebranka!!! Jakou mají Bába Píču Dobře Já mám Píču jak Naše vrata Zapadneš s Kokotem a už ho Nevytáhneš Moje Kunda Saje A Jsem Plodná hned Jsem Těhotná Takže Žádný Ho Chlapa na Mrdání Nechci Ještě Mrdat Zadarmo Co Vy Píče Budu Platit Potraty za 6300kč Nebo Antikoncepci Ještě Ze svého Platu akorát Tak Nasrat ani cent nedám Za Kretény ani za toho Ex Starého Vlastimila Polácha Nasrat Co Budu Čadit prachy Že Svého Ještě bych živila Sama Dítě No asi bych se Nespoléhala ani na Jednoho to co nevidělám Ze Svého nemám Peníze Jsou potřeba Těhotná Doma Bez Práce a Bez Alibonských peněz jsem Nula S Dítětem bych Samoživitelka Zdechla Pochybuji že jsou Chlapy Co dávají dětem svým Alimenty pochybuji Akorát Tak Nasrat Nepříjemný je Nemít peníze Celej život Bez Práce a chodit pro Časopisy za Celý Život Je To dřina kdysi za kilo Papíru před 10lety Bylo 80 Haléřů Kolik Myslíte Že jsem dostala za 3300kg Papírů Který jsem zbírala Třeba rok Za Celý Život Jsem nasbírala 7800kg Papíru za 8.let zbírala Ano Krádeže Čupka Krade Ano Ale Kdy si na Žrádlo Takovej Skutečnej Život Byl Beze Srandy!!!!!!!
SOBÁČOV 47  28.8.2021 1:18:07
Čupka jsem a Ty jsi Čurák a Co Bezcitný Ty se na žer a vyper Si Hlavně Ty Sám by si Zdechl A Nenatáčej si Soukromé Domy Kde Žijí lidé a není to tvé Obydlí A Na Facebook Nedávej Fotky Sobáčov 47 Ty si fotil Báběn Barák a Z Mobilu to posílal na Facebook co nepatří Tobě Tak Nezveřejňuj fotky kde žijeme Bába byla taky nasraná kdo to Tý Píčo Mladečská má Pak Poslouchat Já to mám Poslouchat Ještě Jednou budeš v domě Něco Fotit a dávat na svůj FB Facebook Tak Dostaneš Chlupatou Nohou Pěstí Ty Kokote Co by se Ti Líbilo kdybych Vzala Foťák S Mobilem šla k Tobě domů a Natáčela tam něco a Zveřejňovala cizí pozemek na Facebook aby se každý díval Jak A Kdo žije Jde o to Že Cizí Pozemek se Nezveřejňuje na Internet To že Já mám Blokování Za Hovna a za své hovna v Záchodě by tě měli Taky Zablokovat Facebook Protože Krádež je že ty Krádež děláš Tím Že už odebíráš zveřejňuješ Pozemek Báběn který je jeji Ty Fotky které To Fotíš a dáváš Na Sdílení Facebooku Tak si prase Větší než Já se Svojí mi Hownami Nedovolím si Fotit Cizí Barák a Dávat to na Internet Třeba k Sousedům je to Drzý Trapný a Na Rozkopání Huby Nedovolím si něco něčí dům Fotit a zveřejnit to na Facebook Nechápu Takoví Kretény Jako Je Petr Mlčoch Stou Zuzanou Mátyášovou pak se diví Že tam jezdí a brání Soukromé Bydlení Bába je Pravda Že Zveřejňovat cizí pozemek co ti Nepatří cizí člověk je To Samý To Samý kdybych sousedům fotila Domek a Dvorek a dala to na Facebook asi to Není Normální Pěknej Krypl I S Kamarády Petr Mlčoch ze Mladče mrdat Chodí a Natáčet a Fotit Cizí Baráky na Co Nemá ani právo to dělat Práva má ale každý na svém Pozemků kde žije!!! Ne Tam Kde Chodí na Návštěvy No Ja Bába S Ním Kamarádila Fotr s ním je Do Dnes Tak se Vyřvou všude Tak To Je Ale Zamrdat mů Zadarmo Nedám Takoví mů Člověkovi ze Mladče To že má Kokot Jak slon Tak Nechápu co na tom Jako Ženský Uvidí nechápu Kokot stačí Malej Klidně 11cm 5mm a Jedenáct Centimetrů a Pět Milimetrů Nevím Na Co Kokot 18cm 5mm Osmnáct centimetrů a pět Milimetrů má to Jak Hasič Hadici... Rvát to do Vagíny Bych se Na To Vysrala A Petr Mlčoch ze Mladče Nezná sám Zákony Svaly Kůle Kokot Žádný Šarm a Mozek a Srdce K Klíč K Lásce k životu to už vůbec ne Má Rád sám sebe!!! Bezcitný Kojot... s s s ...
SOBÁČOV 47  28.8.2021 0:23:02
Čo tu Kokot Ty Zakázaná Diplomo Urozený Kokota Čo Tu Sereš Já Hovna svoje Žeru ale Ty Petr Mlčoch Ty si ze Mladče a mrdal Si Ženu čo měla Tuberu Ty Kokot To by řekl A ji Turek Co mů Trenky Nosí Ve Uvnitř Pár Kůlek a Jeden u Zadku Důlek Ty si Kokot co Tu Čupkuješ Děláš Čupku sám Má Tam Pořádně Udělat Bábi Bordel Pořádně tě Tam Udělat Ostudu a Neser PIČO Zasraná Zkurvená Mladečská A Petře Mlčochovská Už Té Zuzaně Mátyášové umíš Vymasturbovat Buchtu??? Smrad z Vagíny Já Vám To Řeknu Petr Mlčoch Chtěl Vyhonit v Prosinci Čuráka A Vyhulit Vylízal mi Kozy A Píču jsem mu Nedala Sáhnul si na Mojí Píču Smrděla měla jsem si Usrat do ruky a Popřát Mů Krásnou vůni Zákusek by Si Celej mohl po držce Rozmazat za to Píčus Kůle Mů ale smrděl a pozor Holky on si Čurák Ohrnováka Neomeje To Smrdí Kvasen v hubě Tak Jsem mu měla dát Píču Líznout aby mů pak mohlo Z Toho Mrdnout Bych si Prdla Vytekla by Kokosová Kulička Která by mů Zpestřila vůni Den Z Prdele Čupka tam Čupka Sem Čupku si hledá furt Mrdá Šuká Drbá Jebá Furt To Mrdá Šulin mů furt Roste ani Šukat Žádná Už S Ním Nechce Furt Jebe Drbe Hňupe A Když Neumíš Hladit Píču Tak Aspoň Vylízej Ženský Normálně Píču ne že ji z Kundy Uděláš Řízek Naklepeš to Prstami Prosim tě Když Chceš lízat Píču Tak Zpomal Trochu Tempo A Místo Poštěváčku do Který Ho Tlačíš prstem Tak Prosím tě Poštěváček Není Bod (G) Ale Do Pochvy A Sliznice a Písky Ne Poštěváček Ano Poštěváček Rozdrbeš to snad ani Čupka nemůže být Udělaná To se Nezlob na mě Ale Když Chceš Masturbovat A Udělat Ženu Ty Buzomete Tak Určitě ne Jak Buzerant že ji začneš Píču mačkat Jak V Aliboně Pytle Buď té lásky A Píču Hladit a ne že ji tu Píču Rozdrbeš to dělají Buzeranti co nemají k Ženám city Já su žena A Nemohla bych ženě Hrabat A Drápat nechtem Poštěváček sama na sobě To Nesnáším Dělá Se To Jinak Ale To Buzeranti Neznají asi si drásají Prdele nechtem To musí Mít Prdel Jak Červený Zelený a Žlutý Meloum!!! 1000 000 000 000% !!! Lízat Vagínu můžeš Ale Tdochu Normálně Jinak si Dávej Spermie do huby Místo ŽENSKÝ HO HÝMENU!!!
Urozený  26.8.2021 23:39:57
Sobáčová seš bescená čupka a ty bezejmená kundo žer hovna svojý báby a zadaf se jima
  26.8.2021 22:15:35
tvoje bába ať se de léčit
SOBÁČOV 47   20.8.2021 21:25:46
s s s s s s Sám Se Jdi Léčit Pojď Ty PIČO Roseknu Ti Hada Naperu Do Tebe A Vytřu zem v Kostele Nanebevzetí Panny Marie Tu Krev Bych Musela Vytřít ještě jednou Přitomče zdechneš Hned Š Ďáblem po mě Budeš Trpět Víc Než Já Budeš To Mít Dárek Odemě a Mě Potrestá Ježíš Kristus Tebe U pálí Tělo a Mě Zabije Při Spánku Aspoň to Bude Dřív Než U Tebe a Ámen Ke Svatým a Bohů Až se Budeš Klanit K Zemi Já Budu Spát mrtvou mě uvidíš Pak Totiž Zdechneš po Mě Spálí Ti Ksich a Nohy!!! s s s s s s s !!!
%-( %-( %-( SOBÁČOV   20.8.2021 18:26:43
Kokota Mango Andera More Anderas More Bůči Peklo Tvého Lofasa Zatahej si Ocasa Píše Howna hej Jsi Buzík HownoDěj Hej Hej Hej Vyrostla ti s Kokota Kunda a si píča Kunda HomoDěj Buzny Píču Uvidí Vždy Jak Vždy Jak Buzny Krávy za Hubí Kráva tě Pak Kopne Riti Udělati Díru větší než do Buchty Ty budeš pak s dírou Žít Býk pak za Bůčí že ti Metrové ho pořádně tě Pomrdá až budeš mít Prdel Jak Houska Tak ti Prdel Zalouská řekne Jejda tys Mi dal až mi Býk stál Máš Prdel Jako Kanál Má Tvá Prdel Meloun Anál Sexuální Kouč si prdel Ptáka Omaká až se na Býka Vykaká Býka to furt Láká A Tak Sexuální Kouč Ho Pokaká klouže ti to jak Svině Teď má Prdel Jak V Kině Kokot v Mikině Kondom mikina Kokot Dlouhý Jak Sviňa!!!!!!! Hraješ si s mojí Kundou a Já Hraji Si Stebou Stvojí Dírou Nestěžuj Si Mamině Utopíš se ve Vině Skoncíš Pak V Číně!!!!!!! s s s s s s s s Tak Pojď za mnou Kokote Budeš Čumět do mě Do mé Kondice Vylezeš jak Správná Mokrá Opice Pak tě budu líčit Zedníci a Smradem Análním Otovorem si dáš prdy hoven A Rekneš mňam mňam mňam blem blem blem Furt Jen Brečíš Roseknu ti za Držku Pak Zamečíš Nech Mojí Píču nebo Tvůj Kokot Bude na Řetázku a Oblepenou Dostaneš Hnědou Pásku!!!!!!! 1000 000 000 000% !!!!!!! Ty jsi Chlapecká Píča Číča Roztahuješ si prdel Abys Měl Mrdej Zaraš si Tam Čtverku Sklenice Ať Neskončíš jak opice do Píče!!!!!!! TO JE MOJE OBRANA!!!!!!! PROTI TOBĚ!!!!!!!
Sexuální kouč  20.8.2021 14:41:13
Tak vám madam již klasická léčba nepomůže. Doporučuji proto strčit do kundy rozžhavenou olověnou tyč, počkat až se vnitřní stěny kundy nataví, pak tyč vyndat a nechat stěny slepit. Postupem času srostou. Pak doporučím ještě dvakrát denně chytnout poštěvák mezi dva prsty, zarýt do něj nehty, a druhou rukou se zlehka bít pěstí do zubů. To by mělo pomoci.
Monika Komárková  19.8.2021 13:30:30
Sexuální kouč Ty A Křesťanská Víra a Kostel Ani Bůh tě nezná Takže Pekelný ho Ďábla za to Slovo po smrtný zdechni Ámen sa more Žádný Vzduch Stromy Moře Drž se za Kokota než ti motorovka Sekne pak Budeš mít Píču Jako Já Zmrde můžeš Mluvit Dál Tebe by ani Bůh Neodpustil jestliže To děláš ženám Bůh Ty Píčo by to Ani neřekl Sexuální Kouč Chodí do Kostela a píše Pizdoviny Co nemají ani v knize Křesťanů hlavně že se Chodí modlit leda Ďábel Ti utrhne motorovou pilou Ptáka Ohniváka ohrnes Ježíš Tý máš Kokota Sekačka ne Trávník Trhni Si sám za Kokota Pičusu!!! 1000 000 000 000% !!!
Sexuální kouč  18.8.2021 0:34:50
Tak si chytni za vnitřní pysky a trhni s nimi směrem od sebe, ona ti ta dráždivá kunda přestane zakalovat mysl.