úchyláček   28.5.2015 14:04:08
Zobrazeno: 2131x

jsem úchyláček

Vypadám fakt divně, úchylně a slizce, jsem takovej ten vypleštej mastnej podivín, jsem bledej, nechodím ven, nikdy jsem nešukal, znám to jen z internetu, tedy honím si ho u internetu do kapesníku- tajně!! aby rodiče nevěděli, jemi 41 a bydlím s rodiči přes 60. Mám divnou-širokou hlavu, divně mi rostou vlasy, když se stříhaj, dvakrát zavařili strojek, jsem jak medvěd. Jednou mi maminka vybrala děvče, musel jsem se obléknout do kalhot s pukama a nahoře košili na knoflíky zastrkanou do kalhot a zapnutou až ke krku, je totiž zima. Chvíli jsme na sebe čuměli v obýváku, já jsem se jen odrbával a nic z toho, tak odešla že prej jsem trapák. Ven moc nesmím, do práce chodím s tátou, po práci mi zase vyzvedne aby mi nezmlátili. Někdy si ho honim u okna při pozorování lidí-žen na ulici - stačí mi opravdu málo. Furt si nípu boláky, rodiče mi hubují.V práci jsem pro posměch - oblečení, úchyláctví, bydlení s rodiči, panictví, vidí mi jak vyndavám a žeru svoje holuby, furt si makám na brabce- mimochodem velmi malého.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
ouchyl  14.3.2019 8:17:41
I já jsem úchyláček. I já jsem ve svých 45 letech ještě nešukal. semtam si ho honím. Jsem ošklivej, nedbám o sebe. Žiji s rodiči-důchodci. Stylizují mi do do stylu důchodce-socka-vesnice.
úchyláček  10.5.2018 15:51:12
Zdravím Vás přátelé. Opět po letech se naskytla nestřežená chvilka u počítače. Co je nového ? Vlastně celkem nic. akorát, že když už vyrazím s rodiči ven, táhneme s sebou svačinu, kdyby mi vyhládlo, dále pláštěnku, kdyby pršelo, kožich náhradní, kdyby se ochladilo, 100 mentrů jedeme do krámu autem. auto je vždy vytopeno na 30 stupňů, přistaveno hned ke dveřím domu, a vystupuji rovnou do dveří v práci. TAkže jsem venku tak 3 vteřiny čistýho času denně. S vnějším světem se moc nestýkám. Nemám mobil, televizi nesmím sledovat (výjimečně na schváleneé pořady). akorát do práce chodím. Událost roku byla loni v létě nákup hadrů na mě. OPět nabalen, svačina, vytopené auto hned u vchodu, vystoupili jsme hned u krámu s mámou a tátou. V krámě podle mámy nic pro mne. V jiném krámě u vjetnamce jsme sehnali nějaké hadry na léto bundu, košile, kalhoty jak pro vesnického důchodce z r. 1985. Větnamec dostal vynadáno ať zatopí a zavře okna, že je tam zima, zvlášť když se svlíkám v kabince. Upozorňuji že bylo pvenku přes 30 a krámě podobně.Nemám svaly, nesmím vykonávat fyzickou aktivitu.
úchyláček  29.10.2015 15:52:45
Rodiče mi nachytali při honění u počítače. Proto jsem tu dlouho nebyl. Samozřejmě informovali u nás v práci. Nyní jsem ještě více pod dohledem. Ven téměř nevycházím, je tam prý pro mě nebezpečno, strašná zima, tma apod.Z domu vlastně vycházím jen do práce a i tam mi táta vozí autem (řádně vytopeným na 35 stupňů)- vzdálenost do práce cca 400 metrů. Jsem stále pod dohledem. Vejplatu odevzdávám beze zbytku. Vlastně na co by mi peníze byly.Skoro nic nenakupujem, hadry nosím po tátovi nebo po dědovi.Honil jsem si ho tajně v noci pod peřinou a utřel do kapesníku, ale ten nemohu vyhodit do koše. Je také kontrolováno, co vyhazuju. A nechat to vytéct do povlečení nebo do zatepleného pyžama také nemohu, obojí je denně kontrolováno. Tak nevím, jak to budu řešit.
muž  prokluky  5.6.2015 16:10:08
Na co vůbec žiješ? Jdi se rovnou zabít! Kreténe!
úchyláček  1.6.2015 12:01:02
Chudák Klárka, ještě mi pořád nabalujou, venku je 30 stupňů, doma topíme, radiátory žhavý, aby nebylo zima, a abych nenastyd. Přitom mám na sobě tlusté tepláky a fusekle, košili zapnutou ke krku, pod tím ještě froté tílko, navrch ještě svetr ke krku a všecko zastrkaný do kalhot abych nenastydl na cemr. Podobně a ještě víc nabalenýho mi voděj venku - minimálně, jen když není "zima, vošklivo či studenej vítr" - tzn. minimálně 25-26 st., slunečno, bezvětří. Nesmím dělat žádnou námahu abych se nezpotil v tom nabalení a nenastydl. Furt mi dělaj svačiny do práce, jak harantovi, v práci se mi posmívaj, že rodie choděj ya šéfem, aby se na mě informovali, aby mu řekli, aby na mě dával pozor, zda mi nikdo neubližuje, abych snědl svačinu, jestli mi není zima, nejsem v průvanu, netahne mi na cemr, zda jsem pořádně oblečenej. U séfa máma nechala sadu oblečení, kdby se v kanclu ochladilo o 1 stupeň - kožich, pletenou čepici, tlustej svetr apod. Tu ostudu na pracovišti si neumíte představit...
Klára 29  29.5.2015 20:40:51
Skoro až zoufale upřímné přiznání.Kdybych mohla, pomohla bych, ale nejsem normálně pohyblivá a taky pod dohledem.Sex?nevím jaké to je s někým druhým, taky si musím vystačit sama.
úchyláček  29.5.2015 14:11:48
A až prej budou starý a nebou mi moct pořádně hlídast a starat se o mě, tak mě prej včas neachaj zavřít do nějakého vhodného ústavu. Do jakého ? Existuje úchylinec ? Máme nevěstinec, sirotčinec, nalezinec, blázinec, starobinec, chudobinec, chorobinec, psinec.
Turek-Ilker D.  29.5.2015 7:03:16
Akože hovorim, ja som tiež üchyl akože büzerant ruka
hustý  28.5.2015 19:08:20
Fakt? To je vám všem 41? s
Josef  28.5.2015 18:56:17
Ja taky, , tak.
Bohdan  28.5.2015 16:59:28
Nic si z toho nedělej, já jsem na tom úplně stejně.
Drž hubu  28.5.2015 15:12:24
Jak se máš ? s