muž 1893slig   2.3.2016 1:21:03
Zobrazeno: 25813x

Nahý před mamkou...

Ahoj je mi 31 a mam už rodinu a jsem stastny.
Rad bych se ale přiznal k jedné věci a zjistil jestli je vůbec taky někdo na tom stejně jako ja.
Moje matka bydlí sama v 1+1. Vzrušuje me když k ni přijdu a mužů se svléknout a vedet ze me uvidí. Vždy říkám jestli se mužů jít osprchovat, samozřejmě ze odpoví ano. Snažím se svlekat v obýváku nebo v kuchyni a když je u me hned mi začne zvednout. Pak se koukame z gauce na TV ja mam vždy jen její zupan a snažím se aby mi co nejmíň zakrývá. Tohle me moc vzrušuje, chtěl bych ale byt v její přítomnosti úplně nahý.
Každy jsme jiný...

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Matěj  19.6.2019 9:17:57
tak co mámuš, už jsi s ním souložila? Měla jsi jeho kládu v kundičce? Co kundičce? Ty asi máš pořádnou kundu!!!!
mámuš  18.12.2018 18:40:12
včera jsem ho konečně vykouřila, koukali jsme na telku z gauče a vidím, že má rozepnutý župan tak jsem se naklonila že mu ho jako upravím a najednou jsem měla jeho čuráka před obličejem, pěknej, tak 19 cm, bezvadnej žalud. Tak co jsem měla dělat. Vsunula jsem si ho do pusy, a začala ho kouřit, bože to bylo krásný a vzrušující a pak začal stříkat mrdku a já jsem cítila tu horkost a super chuť jeho semene polykala jsem jako blázen a přitom jsem si honila rukou kundu a pak příšel orgáč a já měla mrdku v puse, čuráka v puse a orgáč v kundě. Paráda. Pak jsem se šla umejt do koupelny a hned do postele, styděla jsem se že k tomu došlo. A když jsem usínala tak jsem si říkala že by bylo boží aby mě vymrdal takže se těším napříště to už se nechám vymrdat má krásnýho čuráka a těším se až bude v mé kundě omlouvám se jak píšu ale jsem úplně roztřesená z té situace.
mámuš  28.9.2018 10:19:28
čtu náhodou toto přiznání a přiznávám se, jsem to já, jeho matka. A pokud udělá to, co píše Uláh, vykouřím mu ho. Vždyť jeho čuráka vidím, když se jde sprchovat, nebo sedíme na gauči. Už kolikrát jsem ho chtěla vzít do rukou, pohonit a pak dát do pusy a krásně vykouřit. Snad se osmělí. Těším se.
Uláh  27.9.2018 8:37:04
radím ti, až budete sedět na gauči, zvedni se a dej ji před pusu svého stojícího čuráka. Nemusíš nic říkat, je to jasný a ona tě začne okamžitě kouřit. No a pak si zamrdáš a máš výhodu v tom, že se do její kundy můžeš vystříkat. Udělej to, radím ti dobře. Taky bych to tak udělal tvé matce.
Jogín  19.8.2018 11:46:51
Co zkusit meditovat na Harmonii?
wefewwe  25.7.2018 23:54:22
wefewwfwew
já  20.3.2017 13:33:03
tá mamka je nevlastní, má 28 let, myslíte, že ji mohu otevřeně říci, že jsi chci vymrdat? Na otce nemusím brát ohled, není to můj otec, je to otčím.
irín  13.3.2017 21:29:35
a co na to cvičení starého Kelta pro posílení sexuální harmonie? Doporučuji téze a knihy Emanuela Kanta.
Tutanchaton  22.6.2016 14:41:21
A zkoumáte příčinu vašich pocitů?
5.8.2003  5.3.2016 11:29:13
To je zajimavy. Me se zas jeenou postavil, kdyz me mama objala.
piča  2.3.2016 22:09:35
kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel kunda piča mrdat jebat šukat píchat lízat chcát srát blejt prcat lízat kundu poštěvák pysky cecky hovno prdel
Adela  2.3.2016 9:48:27
Pánský župan od Tchiba
Z biobavlny
Délka pod kolena
Dostupnost: K dodánítermín dodání: 8.3.2016 - 10.3.2016Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Froté koupací plášť dámský a pánský, šedý
Tento koupací plášť z froté sluší mužům i ženám. Jeho šálový límec a rovný střih sahající pod kolena garantují maximální pohodlí. Dvě nakládané kapsy a zavazovací opasek jsou dalšími detaily tohoto pláště.
  2.3.2016 8:05:34
Ty být dobrá čecha