Registrovaných uživatelů:
2075


Počet přiznání:
23076

TOPlist TOPlist
muž yntelygent   19.6.2009 11:39:45
Rating:3 Zobrazeno: 2197x

Noční lupič

s to jedno přiznání s cedulí mně připomnělo má mladá pubertální léta s , i když je to z jiného soudku.

Měli jsme tehdy na střední škole s jedním kámošem takovou zálibu brát z různých míst cedule a plakáty. Většinou to dělal on, ale já si tež občas nějaký plakát vzal.

Začali jsme nejdříve ve škole, kde jsme brali cedulky s hasicími přístroji a tak (což byl adrenalin, poňádž ve škole byly nainstalované bezpečnostní kamery). Pak jsme chodili po venku a trhali plakáty a tak. No čím dál více jsme se snažili být co nejvíce originální.

Když kámoš uzmul ceduli s názvem ulice "Hřbitovní", řekl jsem si, že ho trumfnu. Ve městě totiž máme kašnu, ve které byla cedule s nápisem "čistá voda, hygienicky ošetřena" nebo tak něco. Ten nápis mi přišel strašně trapně vtipný. V noci jsme vzali bandu několika lidí, aby hlídali a šli na to.

Bylo to v zimě, tak kašna byla vypuštěná. Lidi číhali na všech východech z náměstí. S kámošem jsme odšroubovávali cedulku.

Několikrát někdo syknul do tmy, že "bacha", ale mí kámoši byli frajeři a když šel někdo na náměstí, hráli feťáky, co nabízeli drogy, a tak si lidi hledali jinou cestu s .

Pak však šli cajti.

No to byl konec. Všichni se samozřejmě rozutekli, páč zas tak velcí frajeři nebyli. A my s kámošem jsme si lehli pod zídku zevnitř kašny aby nás neviděli. Byl tam upně hnusný bordel. Listí, pavučiny, mrtvý hmyz... Prostě na s . S kámošem jsme byli úplně posraní strachy.

Benga si nás ale nevšimli, a pak přišli kámoši, kde jsme. Když nás viděli jak se v tom hnusu krčíme strachy málem se pochcali smíchy s . Jsou z toho i nějaké fotky myslím (ale ty neukážu s ).

Člověk si řekne, že po této příhodě toho nechá. Další týden jsme šli ale čornout ze železniční zastávky "Vstup na drážní těleso přísně zakázán. " Tentokrát bez problému s .

Mě to pak přestalo bavit. Jestli to dělá kámoš doteď, nevím. Už se s ním moc nestýkám, byl trochu pofidérní s s .

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
žena  Prazanda  27.6.2009 11:42:09
Taky jsem časem zjistila, že lidi, co jsem se s nima kdysi normálně bavila, mi teď přijdou pofidérní..
Asi už stárnu s
muž  cheater  23.6.2009 17:52:35
Jestli nahodou ty cajty nezavolali ti lidi, co jim kamosi nabizeli drogy s