Já Klaudius   2.8.2016 11:28:22
Zobrazeno: 1310x

Otcem neznámých dětí...?

Seznámil jsem se přes net s jednou paní, psali jsme si nějaký čas svoje sexuální fantazie. Až konečně nadešel den D, kdy mě pozvala k sobě do bytu. Naše fantazie byly dost odvážné, ba perverzní, tak jsem nezaváhal ani, když psala, že přijdou ještě kamarádky a že já budu hlavním bodem programu.... to jsem ještě netušil, co mě čeká. Kupodivu podoba té paní odpovídala fotkám, co posílala. Blond, 40, trochu při těle, ale upravená, kozatá.... kamarádky byly 2, jedna mladá hubená, nakrátko ostříhaná, podle přízvuku Ruska nebo Ukrajinka, druhá Slovenka, tak 30, odbarvená na blond, nepříliš hezká. Nejdřív jsme si dali na rozehřátí drink, pak mě svlíkly a položily na postel. Připoutaly mne za ruce a nohy k pelesti, ale břichem dolů. To mi bylo trochu divný, ale neprotestoval jsem, nechal jsem to na nich. Zatím mi to bylo příjemný, jak mě hladily a třely se o mě kozama (oblečený). Když jsem byl upoután, vytáhly z pode mne matraci - najednou jsem ležel břichem na holých prknech roštu. Zatímco mi jedna hladila péro zespodu, ostatní mě pevně připoutaly řemeny k těm prknům. Byl jsem úplně znehybněný. Ještě pořád se mi to líbilo. Pak odněkud přišlo dalších několik žen. Mluvily rusky. Zvedly celou postel i se mnou a postavily ji na nějaké bedny, takže jsem ležel asi metr a půl nad zemí. Viděl jsem jen pod sebe. Jedna vlezla pod postel a rozhonila mě. Ostatní zvědavě nakukovaly. Když jsem začal stříkat, zachytila moje semeno do kádinky. Chtěl jsem, aby mě pustily, ale ozval se jen smích. Po chvíli mě začaly honit zas. Šlo to hůř. Nechtělo se mi, měl jsem toho dost. Nelíbilo se mi to. Strčily mi něco studeného do zadku - byla to elektroda, kterou mi zavedly hluboko do konečníku. Druhou mi připnuly svorkou k šourku. Pak pustily proud. Ihned jsem ejakuloval. A znovu. Pak ze mě šla už jen čirá tekutina a nakonec nic, byl jsem úplně vyždímaný. Když bylo hotovo, brala si každá kádinku a s injekční stříkačkou chodily na záchod a do koupelny. Moje hostitelka mě konečně odvázala a s omluvou mi vysvětlila, že to jsou všechno lesby z východní Evropy, které touží po dítěti a nechtějí sex s chlapem. A ona jim za prachy zprostředkovala mne. Prý jsem se jim líbil, že jsem vysokoškolák a budou mít tedy chytré děti. Těch leseb jsem napočítal 8 nebo 9, nevím, jestli si moje sperma stříkla každá. Jako odškodnění mi nabízely 2000, ale já blbec to odmítl.... byl jsem úplně mimo z toho, že někde po Rusku bude chodit třeba 8 mojich dětí.... Byl jsem taky varován, že jestli to oznámím třeba policii, poskytnou můj genetický materiál mafii, která ho použije při nějakém zločinu, aby to bylo na mě. Poděkoval jsem a odešel jsem. Jsem asi blbej, ale pak jsem s tou ženskou ještě 2x normálně spal. Musel jsem to ze sebe nějak smýt, neztratit tvář, dělal jsem, že to bylo přece normální.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
95 54 5 914 164-9  12.7.2019 17:47:50
Liberec je slušná prdel, tam se všichni navzájem znají a na Fügnerce jsou cikáni.
Zdeněk Troška  4.8.2016 1:41:44
Ano pane Kachničko, a přizvu i Krampola. Komedie to bude suprová všichni budete velice spokojeni. Ale v Hošticích ani v Sobáčově se mi už natáčet nechce. Chtělo by to nejaký nový zapadákov s
Hohol - severská kachna  3.8.2016 19:53:13
Nevěřim ti ani slovo, ale je to docela dobře vymyšlený. Doufám že pan Zdenda Troška natočí nějaký pěkný lidový film, na který budem koukat dalších třicet let vždycky o Vánocích. Už se těšim. Bude v to zase hrát Lábus?
Zdeněk Troška  3.8.2016 0:47:55
Díky, tenhle příběh použiju do mé lehce erotické letní komedie s budete se v kinech smát až do aleluja :;
franta2  2.8.2016 15:31:27
coach outlet handbag: příště piš prosim česky. jestli česky neumíš, použij překladač.
coach outlet handbag  2.8.2016 13:09:33
I am totally agree with what you said, that has greatly helped me to resolve the problem.now I am glad to share the cheapest wholesale jeans with everyone.
http://www.coachoutletsstoresonlines.com