jirkafoot   28.12.2011 12:34:30
Rating:2 Zobrazeno: 13664x

taky stříkání do bot

Líbí se mi ženské nohy a boty na vysokých podpatcích. Bydlím v paneláku a včera když jsem šel do sklepa a otevřel dveře na chodbu přede dveřmi u sousedky byly dvoje dámské boty. Jedny z nich krásné černé lodičky na podpatku. Za dveřmi byl slyšet ženský smích, tak jsem věděl, že je to návštěva. Sedl jsem si na schody a díval se na ty lodičky, ale neodolal jsem a jednu jsem si vzal a jak jsem jí ucítil v ruce, tak jsem se hrozně moc vzrušil, začal jsem k ní čichat, olizovat ji a musel jsem si to udělat a vystříkal jsem se do té lodičky.
Chtěl jsem to utřít, ale najednou jsem slyšel, jak hlasy za dveřmi zesilují, tak jsem jí rychle vrátil k té druhé a vrátil jsem se domů a stál jsem za dveřmi a pozoroval jsem kukátkem, co bude. Asi po deseti minutách se otevřely dveře u sousedky a já myslel, že mě vyskočí srdce a když jsem viděl tu ženu, jak si na světlé silonky nazouvá lodičku s mým semenem, tak jsem se znova šíleně vzrušil a zase jsem se udělal.
Teď stále na to musím myslet a při vzpomínce na to cítím, jak se vzrušuji a už teď vím, že to musím zase udělat.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
151617  28.7.2017 19:57:11
Mě zase vzrušuje vůně bot mladých holek, tak 8-15 let.Nejlíp hned po vyzutí.Lížu i vložky-myslím ty v botech. s
Neni duležite  22.7.2017 14:12:26
Pitomý ženský, dobře jim tak, když takové boty nechaj za dveřma. Jedině, že by se jim to líbilo.
Moje nádherný dřeváčky by taky dopadly tak nějak (foto na fb má spoustu obdivovatelů). Jenomže smůla pro všechny úchyláky, já si je totiž nezouvám.
Leoš  14.10.2013 15:32:18
Chci taky stříkat s
Heltron  24.4.2013 14:52:24
Jsem na to stejně jako vy pánové, jen bohužel nebydlím v paneláku takže nemůžu obdivovat botky krásných sousedek s
Petr x  20.1.2013 17:07:19
Zdravím všechny milovníky štíhlých dámských nožek v silonkách a lodiček nebo kozaček s . Nejenže sám s velkou oblibou dámské punčocháče dlouhá léta nosím, ale v současném zimním období chodím i ve vysokých dámských kozačkách a je mi v nich blaze. Zároveň je to pro mě dost vzrušující. Rovněž i já jako Jirkafoot miluju neodolatelnou vůni uvnitř lodiček nebo kozaček. A vedle toho i vůni dámských nožek v nošených silonkách. Moje vzrušení je pak na maximálce. Mně tyto slastné příhody jako Jirkufoota taky v životě párkrát potkaly, naposledy právě včera před půlnocí (proto také píšu). Šel jsem z oslavy domů a před bytem, ve kterém bydlí v pronájmu mladá pohledná blonďatá sousedka, jsou položeny černé elegantní vysoké kozačky. Nechala si je před dveřmi odkapat od sněhu. Vím, že jsou její, mockrát jsem je na jejích nohách viděl. I v tělových silonkách. Samozřejmě mě botičky zaujaly, to se ani jinak nedalo, potichu jsem je vzal, sedl si do mezipatra na schody a hned k nim slastně začal zhluboka čichat. Přes rozepnutej zip až k voňavým, od chodidel v punčocháčích, mírně načichlým vložkám. Během krátké chvíle u mě došlo k tomu, k čemu muselo. Vedle pulsu a krevního tlaku na maximum i k ohromnýmu ztopoření jako už dlouho ne. S mírně třesoucíma se rukama jsem si rozepnul kalhoty, částečně si stáhnul punčocháče a s jednou kozačkou u nosu a druhou, co to šlo, si nasadil na tvrdýho. Třel jsem si ho s ní jen okamžik. Pak následoval mohutnej osvobozující výstřik lepkavýho mlíčka do kozačky. Horší pak bylo uvedení boty do původního stavu, aby nic nepoznala. Takže vytření a vysušování do brzkého rána, kdy jsem jí botičky potichu vrátil před byt. S lodičkama se mi tenhle zážitek stal v bývalém bydlišti kdysi taky. Jel jsem výtahem s mladou paničkou, která jela o patro níž k sousedce. Měla černé lodičky a černé slabší silonky. Samozřejmě jsem zjišťoval, zda botičky nechá před bytem. A když nechala, tak po delší chvíli váhání jsem nevydržel, seběhnul patro a po krátkém čichání k nim poslal do obou lodiček mohutnou dávku mlíčka. Akorát jsem ho v nich nechal, nevěděl jsem totiž, kolik mám času na vytření. Přes mezeru ve schodišti jsem pak po nějaké chvíli viděl, jak si při odchodu lodičky nazouvá a cítí mokro. Hned je zase s vytřeštěným obličejem vyzula a začala nadávat, proč má mokrý chodidla, co to je a že jiné silonky nemá. Pak už jsem jen zaslechnul sousedku, že jí půjčí punčocháče svoje a lodičky umyjí. Škoda, že Jirkafoot taky nepíše, jak na semeno v lodičce reagovala návštěvnice. Jinak se přiznám, že sbírám od dívek a žen nošené punčocháče. V zajímavé sbírce už jich určitý počet mám. Přátelé s podobnou zálibou, mějte se. Px.
PeDeBu  27.1.2012 3:33:13
Já chci taky... s
Já  31.12.2011 0:12:24
Tohle kopíruješ snad na všechny servery tohoto typu.
Černé lodičky  30.12.2011 0:06:14
Ahojda, tak jestli máš jenom tenhle problém a chtěl by sis to zkusit znovu, tak písni na converse4you@centrum.cz, dáme sraz, já ti půjčím své černé lodičky a dokud budeš mít sílu, tak budou tvoje. PS: Následné obutí je samozřejmostí.
Lodičky od sperma  28.12.2011 21:16:58
Tak ti nevím, ale že si nenajdeš někoho, kdo by ti své obutí k takovým hrátkám nabídnul s Mimochodem, čerstvé sperma na chodidlech je poměrně dobře znatelné, zejména potom zcela určitě když máš silonky, které ta slečna v lodičkách určitě měla. Jenom pro info, určitě si všimneš ale i zaschlého, protože to lepká, když se ti chodidla spotí s Myslím, že by tahle událost bez povšimnutí neprošla. Pokud ovšem ta slečna neměla podobné hrátky v oblibě s