Registrovaných uživatelů:
2086


Počet přiznání:
23372

TOPlist TOPlist
Aneta   24.1.2012 10:23:13
Rating:3 Zobrazeno: 8133x

Vrazil mi ho tam

S mojim klukem jsem měla první sex už pár měsíců zpátky a všechno bylo ok. Nedávno začal naznačovat že by jsme mohli zkusit sex do zadku. Nejdřív jsem říkala že ne, ale pořád to zmiňoval, říkal že to nebude bolet a podobně. Tak jsem si nakonec řekla že to pro něj udělám, i když mě to nijak neláká. Říkal, že když se to pořádně namaže, jde to úplně samo. Tak jsme namazali a že to teda zkusíme, to byla chyba. On mi ho tam vrazil tak rychle, že jsem až zakřičela, jak to bolelo. Stačil ještě asi dvakrát přirazit, než jsem ho ze sebe shodila. Ještě na druhý den mě ten zadek bolel. Od té doby jsem s ním nepromluvila.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
duch  25.8.2013 0:40:44
KDYŽ TO TAK NECHCEŠ NEDĚLEJ TO TAK! s
Roo  24.9.2012 1:43:31
Janka: chlape vážně si myslíš, že ženy píšou tímhle stylem?
Janka  3.2.2012 0:35:58
Já to poprvé v zadečku měla jiné. Můj kluk Radek mi nic neřekl a při mazlení mi v 69ce strkal do kačenky prsty tak že mi masíroval i konečník. Já tekla jako Dunaj a pod sebou už jsem měla dost mokro. Teklo to ze mne přes zadeček na postel a on mi v tom mokru začal strkat zároveň se dvěma prsty v mé kundičce i jeden prst do zadečku. Bylo to tak dráždivé, že jsem měla pocit, že dole hořím. Ani jsem neprotestovala. Jen jsem se chvílemi dusila jeho ocasem, protože mi ho strkal až do krku a když mi jeho pytlík ležel navíc na nose, myslela jsem že se udusím. Tak jsme změnili polohu. Klekl si mezi moje nohy a šukal mi obě dírky prstama. Potom přidal do mého zadečk ještě jeden prst. Napřed se mi omočil v kundičce a pak ho pomalu přidával k tomu prvnímu, co už mi v zadečku jezdil. Potom vyměnil prsty za ocas a bylo to. Já se zmítala jako divá - už nevím v kolikátém orgáči. Od té doby mám anální sex ráda. Nejvíc se mi líbí, když mi polštářem podloží zadek a zatím, co mi šuká prdelku, dráždí mi rukou poštěváček a nebo mi prstí pičku. Je to fantastický pocit, cítit se dole úplně plná.
Karl  24.1.2012 13:49:47
Tak až to po tobě zase bude chtít tak vezmi vibrátor a taky mu ho tam vraž ať vidí jaký to je.To se musí pomalu a opatrně,vždyť zadeček na to není stavěný.
mireček  24.1.2012 13:13:51
Tak mu řekni že to je blb. To se musí strašně opatrně.