jajajaja   16.2.2012 20:00:23
Rating:1 Zobrazeno: 1560x

My day

Momentálně mám ve škole docela dost problémů. Na vysvědčení jsem dostala lepší známky než jsem měla dostat, tak jsem si říkala, že si to příští pololetí pěkně vyžeru. A samozřejmě že jo. Ale u nás doma jsem jediná která tohle chápe. Ted máme ve škole psat hodně písemek a samý zkoušení, jo a taky referáty a domácí ůkoly. Tak třeba dneska jsem byla na prášky z toho, že jsem měla byt zkoušená z jednoho odbornýho předmětu, nakonec jsem dostala za 1, a to jenom proto, že na mě byl učitel hodnej s )Na zítřek mám mít hotovou prezentaci do angliny, 15 příkladů do matiky, naučit se na opravnej test do jednoho dost těžkýho předmětu, ještě se naučit slovíčka do angličtiny, a napsat anglicky odpověd na 1 mail kterej je taky v angličtině. Jo jeto moje chyba že jsem to nechala na poslední chvíli, ale ve středu jsme psali z ekonomiky, která je na mě dost náročná, teda ani ne samotná ekonomika, ale ty testy co nám dává jsou otřesný. Takže se mi to všechno zesunulo na dnešek. Jenže dneska jsem musela hlídat sourozence a uklidit doma, takže jsem nestihla nic, jak dojeli naši tak mě ještě seřvali že je to 1 děcko posraný a že jsem je nepřebalila a že jsem se celou dobu válela a nic jsem nedělala. Takhle se mi rodiče odměnují za to, že jim hlídám děcka. Taky si je mohli vzít sebou, když si je pořídily, tak by to neměl pro ně být problém. V 1 předmětu ve škole jsme se učily, že si třeba takový jednoduchý zvířata, jako třeba kačeny pořídí tolik kačenek, kolik jsou schopny uživit, takže je nedává na hlídání někomu jinýmu.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Marcus  18.2.2012 8:18:17
Neboj se, děvčátko. Lidé, kteří mají nejednoduché mádí, pak mají krásné dospělácké časy. Jsou zkušenější než rozmazlenci a život vnímají jako dar. Navíc, když se budeš dobře učit, za chvíli přijdeš na vysokou školu a tam už rodičům prcky při nejlepší vůli nepohlídáš.
Benetnasch  17.2.2012 11:54:56
Hlavu vzhůru, chce to jenom nadhled, a držet se starého rčení, že "když nejde o život, tak jde o hovno". Teď to je potřeba nějak ustát ve zdraví, a pak se z toho poučit (a nenechávat si věci na poslední chvíli). Držím palce, ať Ti je fajn! s
mireček  16.2.2012 20:38:53
Neboj, zvládnout se dá všechno.