Registrovaných uživatelů:
2086


Počet přiznání:
23372

TOPlist TOPlist
Lady   9.3.2012 21:09:22
Rating:2 Zobrazeno: 1779x

Jsem snad závislá! Sakra, já nechci!

Zdravím,
už od doby, kdy jsem se naučila pořádně chodit, mě rodiče začali přihlašovat do různých kroužků. Jenže vždy mě po roce až tří přestal bavit. Na tancování jsem chodila asi tři roky. Pak jsem se začala chovat víc jako kluk a přestalo mě to opět bavit. Vystřídala jsem výtvarku, cvičení, tenis a další věci, ale vždycky jsem skončila. Když jsem se tím začala podrobněji zabývat, došlo mi, že jsem všechno tohle zahodila kvůli tomu, že to dělá někdo jiný. Tenhle důvod stačil, ale pak přibývaly další: ten někdo to dělal líp a já jsem žárlila, chtěla jsem být stejně dobrá a tak dále.
Od té doby jsem hledala něco, co moc lidí nezná. Kromě toho, že jsem začala hrát golf (sice mě nebaví cvičit s trenérem dvakrát týdně, ale s rodiči si jdu zahrát kdykoli) jsem našla i dvě aktivity, které nejsou (alespoň v mém okolí) tak rozšířené a které mě začaly doopravdy bavit. A to japonština (už jsem se rozhodla jí studovat, možná i na VŠ) a jízda na koni. Teď ale nastal problém. Na koni jsem nejela už asi dva měsíce a mám absťák. Taky se začínám mít stavy, kdy musím vidět nějakého koně, prostě pořád. Rodiče mi navíc řekli, že pokud udělám licenci, za pár let mi koupí vlastního koně.
Jsem moc ráda, že jsem si našla něco, co mě baví a dokáže vyhodit z baráku, protože jinak jsem dost cholerická a flegmatická a sama se bojím vyjít na ulici a nakupování je pro mě horor. Ale opravdu nechci, abych se na tomhle koníčku stala závislá. Co mám dělat, abych se těch pocitů zbavila? Vadí mi to, občas kvůli tomu nemůžu spát. Mám to ráda, ale nechci dovolit, aby se ze mě stala nějaká potrhlá fanatička.

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
zvědavá  28.8.2013 4:59:45
tak jak pokračuješ ve svých náladách? s
riki  12.3.2012 19:19:50
taky mě baví jezdit
Marcus  9.3.2012 23:51:50
Upřímně: Podle mě jsi hlavně rozmazlená a znuděná. Můžeš, co tě napadne, rodiče ti v každém vrtochu vyjdou vstříc a to je nejhorší, co ti mohli provést. Ve skutečnosti tě nic kloudně nebaví a začínáš být poněkud mimo realitu. Koněm se netrap, to přejde. Řeš raději vážnější věci. P. S.: Jak můžeš být zároveň cholerická a flegmatická, prosím tebe? s