Registrovaných uživatelů:
2058


Počet přiznání:
22863

TOPlist TOPlist
Amaranth   11.3.2012 20:51:02
Rating:2 Zobrazeno: 1545x

Jak s pravdou ven?

Ahoj, mám menší problém. Je mi 14 let, ale většina lidí mě odhaduje nejmíň na 16 - podle vzhledu i chování. Potom není divu, že občas bývám předmětem zájmu osob opačného pohlaví věku 16-19 let. No a tak se jednoho krásného (?) dne stalo, že jsem se blíže skamarádila s jedním chlapcem právě věku devatenácti let. Háček je ale v tom, že on si myslí, že je mi opravdu šestnáct. Když se mě totiž jednou ptal, byla jsem s prominutím blbá a aniž by to bylo myšleno vážně, řekla jsem věk, na který mě většina lidí odhadovala. Na obhajobu jsem si říkala, že by mi můj skutečný věk stejně nevěřil a pak by mě považoval za malý děcko, jako mnoho jeho vrstevníků v této situaci. V té době jsme byli jen kamarádi. Ale po čase z toho začalo být i něco víc. Ikdyž to není typ kluka, který myslí jen na jedno, připadá mi, že by chtěl i něco víc, než jen líbání apod.. Sice myslím, že jsem na to už připravená, ale pronásleduje mě zlá předtucha, že by se něco mohlo pokazit a vloudila by se chybička v podobě potomka. A to by páni rodičové pravděpodobně nepřekousli. A on by z toho taky bez problému nevyšel. Takže by bylo nejrozumnější vyjít s pravdou ven, a to znamená minimálně rozchod. Jenže já jsem zamilovaná až po uši a tak fajn človíčka už asi v životě nepotkám. Hlavně mě mrzí, že sklamu i jeho... Prosím, poraďte co by bylo asi nejrozumější řešení. Děkuji předem

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
Maja  14.3.2012 21:10:27
Ahoj,já byla úplně ve stejné situaci a bylo mě jen 13.Po asi čtyřech měsících jsem se nechala ukecat a u něho doma jsme začali se sexem,vysvětlila jsem mu,že nechci otěhotnět,on odmítl ochranu a tak jsme se domluvili na análním sexu,kupodivu se nám to oběma zalíbilo a děláme to už čtvrtý rok,no a jsem ještě panna,můžeš to taky zkusit,při sexu se nechám vyprstit,nebo se prstím sama. s
orlik  12.3.2012 6:37:45
Reseni uz jsi dostala, ale jen se zeptam, jaky je rozdil mit potomka ve 14, nebo 15. Rodicove by to zkousavali uplne stejne, jen s tim rozdilem, ze otec by mel problemy s $.
A zdali rozchod, nemusel by byt, proc, ze mu to reknes?
Marcus  11.3.2012 23:46:51
Přiznat a vysvětlit - přibližně tak jako tady. Podobnými slovy. Měl by to pochopit. A pokud nepochopí, jeho škoda. Každopádně cokoli jiného než holá pravda je riskantnější.
mireček  11.3.2012 23:21:34
V tomhle případě by asi bylo lepší říct pravdu. Se sexem počkej až ti bude víc jak 15. Pokud je to normální kluk tak to pochopí. Vždyť vlastně jde i o něho. Přeji hodně štěstí.