Registrovaných uživatelů:
2075


Počet přiznání:
23076

TOPlist TOPlist
Mandarinka   22.3.2012 22:21:50
Zobrazeno: 2182x

Jedna laska je dost..Co teprve dve!

, , Musíme si být trochu podobní, abychom si rozumněli, ale taky trochu rozdílní, abychom se milovali“
Mám přítele, jsme spolu už 3 roky…je to má první láska (a na první lásku se nezapomíná!)
Před pěti měsíci jsme se rozešli, nebyli jsme spolu šťastní. Strašně jsme se milovali, ale – nerozumněli jsme si. Jsme 100% protiklady – nemáme žádné společné zájmy, přátele.. naše rodiny se nesnesou.. jsme z jiné společenské vrstvy.. každej máme úplně jinej názor na svět, budoucnost…
Přesto jsme se k sobě po několika týdnech vrátili. Myslela jsem, že jen s ním dokážu být šťastná. Myslela jsem si, že tentokrát už spolu budeme napořád.

Jenže, potom jsme poznala NĚKOHO. Někoho, kdo se do mě zamiloval. Dlouhou dobu jsme byli přátele. Čím víc ho poznávám, tím víc k němu roste má láska.. není to JEN zamilovanost.. je to úžasné, je strašně hodnej a co víc, ROZUMÍME SI. Máme toho tolik společného, s ním si dokážu představit zbytek života. Dlouho jsme váhala, dlouho jsem se rozmýšlela.. Mám strach, protože V NIČEM NEMÁME ABSOLUTNÍ JISTOTU, že to vyjde. Přesto to chci zkusit! Stojí mi to za to!
Jen nevím, jak se s přítelem rozejít? On mě doopravdy miluje, nemá to lehký a já mu doopravdy nechci ublížit. Mám ho ráda, máme společnou minulost… Když jsme mu řekla, že s ním nejsem šťastná – zhroutil se, Řekl mi, že už mě nechce ztratit, že ten pocit nikdy nechce zažít. Rozplakal se (A to bylo podruhé v mým životě, co jsem ho viděla brečet.. ) Nemohla jsem to udělat. A teď jsem v obou vztazích a nevím jak z toho ven. Jsem rozpolcená, zmatená a cítím se HROZNĚ!

Prosím vás o názor a o radu, na tuto situaci, určitě máte více zkušeností s Děkuji moc!

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
kleštba psa  2.8.2012 16:58:30
Možná místo řešení pseudoproblémů s vymrdáváním a rozkroky by bylo lépe naučit se český pravopis.
Marcus  23.3.2012 7:22:53
Když nejsi s někým po třech letech šťastná, co teprve po pěti. Škoda, že nepíšeš více o své situaci, bylo by dobře vědět, kolik je tobě let. (Hádám 18.) Navrhuji přes všechny těžkosti rozchou vsadit na nový vztah. Nemyslím, že z toho starého jde slepit něco smysluplného.
mrtvola  23.3.2012 1:24:01
znám to...nedovedu poradit nic jinýho než to s jedním z nich ukončit, se kterým si musíš rozhodnout sama...nenech se ovládat v těhle věcech hlavou, protože by bylo hodně zlý zjistit za nějakej čas že to byla chyba a vrátit se nedá...a ještě jedna věc, v tuhle chvíli buď sobec, mysli jen na sebe a jen na to co chceš...