Registrovaných uživatelů:
2086


Počet přiznání:
23372

TOPlist TOPlist
Siera Nevada   24.3.2012 22:17:01
Zobrazeno: 1571x

Smysl života ?

Pořád si vyčítám chyby které jsem udělala, pořád si nedokážu odpustit a nenávidím se kolikrát cítím tlak na hrudi že mě ničí bejt vůbec na světě mezi živýma lidma protože mě pořád něco trápí a bolí, věci co se staly co se nedaj vrátit a co jsem neměla dělat a co jsem naopak udělat měla. Vše se točí kolem mé malé dcery a chyby ve výchově přitom se snažím jak kretén aby měla všechno a stejně se tim vlastně nic nespraví a nezmění. Pak jsou tu ještě jiné drobnosti které mne trápí a dusím je v sobě a nikomu se s tím nesvěřuju. Jsou chvíle, kdy mi je dobře, zasměju se atd ale uvnitř v hloubi sebe cítím že nejsem šťastná a že už mi je všechno volný. Pak tu jsou další věci které mne znepokojují nebo jak to popsat tak se třeba rozepíšu v další mé zpovědi s , , , , připadá mi že mi nikdo nerozumí, nebo mě nechápe tak jak bych si přála s

 
Pro přidání komentáře musíte mít zapnutý javacript
duch  31.8.2013 0:25:45
asi bys měla zajít k psychologovi nemáš zdraví myšlení s
Chose  25.3.2012 0:37:57
Naprosto souhlasím s Láďou! Vykašli se na minulost! Nikdo nejsme bez chyby a nebo snad dokonce neomylný. Vidím jak ji miluješ a ona jak miluje tebe! Takže nejsi ŠPATNÁ MÁMA! A k výchově bohužel patří i nějaký to potrestání, okřiknutí a někdy i to plácnutí přes zadeček.
Láďa  24.3.2012 23:52:00
Ať jsou chyby ve výchově jakkoli velké, pokud jí miluješ, je to to hlavní a nahradí to všechno. Moc se nepozoruj a žij. Život je krátkej a letí... Kašli na stres a užívej.